Hizmetler

Evden Eve Nakliyat

Firmamız kurulduğu günden günümüze gelmiş olan eşsiz deneyim ile eşyalarınızın yeni yerlerine nakliyesi gerçekleştirmektedir. Bu hizmeti sunarken sigortalı firmamız bünyesinde çalışmakta olan personeller ile gerçekleştirmekteyiz. Kapalı kasalı kamyonlar ile eşyalarınızın sarılmasından mobilyalarınızın demontaj ve montaj işlemlerini firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ofis Ve Büro Nakliyatı

Ofis taşımacılığı iki yönden daha fazla dikkat ve kalite gerektirmektedir. İlk olarak iş malzemelerinin hasar görmeden nakliye edilmesi; ikinci olarak iş akışının aksamaması için bu nakliyenin mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmesi. Taşıma süresinin azalması, iş ve bütçe kaybının daha az olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle Ege Koç Taşımacılık, ofis ve büro nakliyesinden önce diğer taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi arzu eden müşterilerine mekânın tespit edilebilmesi için uzman göndermektedir.

Ambalaj Ve Depolama

Eşyalarınızın kutulanması işlemini bize bırakın. Sizlerin yapması gereken sadece evinizde bulunan özel eşyalarınızı yanınıza almanız yeterli. Geri kalan eşyaların kutulanması, ambalajlanması firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat

Nakliye hizmeti kapsamında en çok dikkat gerektiren taşımacılıklarından birisi şehirlerarası taşımacılıktır. Ege Koç Taşımacılık müşterilerini güvenini boşa çıkarmadan yıllardır tüm Türkiye’de şehirlerarası taşıma hizmetini sürdürmektedir. Şehirlerarası taşımacılıkta titizlikle çalışan ekibimiz sayesinde firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

Eşyalarınızın taşınması işlemlerinde bina dışından hidrolik eşya taşıma asansörleri kullanılmaktadır. Bu işlem sizlere ekstra bir nakliye maliyeti getirmemektedir. Firma bünyesinde olan Asansörlü Nakliyat araçları uzman eksperlerin kontrolü sonucu taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. Evden eve asansörlü nakliyat araçları ile hizmet vermekteyiz.

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti Eşyalarınızın sayısı, kaplayacağı alan ve gereksinim duyulacak Nakliyat Aracı açısından önem arz etmektedir. İlgili ekspertiz arkadaşımızın ön incelemesinden sonra Ekspertiz Hizmeti doğrultusunda plan belirlenir ve sizlere daha sağlıklı fiyat verilir. Dilerseniz gerekli sözleşmeler de yapılır.

× Hemen Ulaşın!