Asansörlü Taşımacılığın Faydaları

Ülkemizde yaklaşık 10 yıldır kullanıma sunulan asansörlü taşımacılığın en önemli faydalarından birisi daha güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasıdır. Eşyalarınızın asansörle taşınmasının normal yolla, yani elemanların sırtında taşınması ile arasındaki bir çok fark vardır.

Netice olarak her iki taşıma şekli aynı yola çıksa da asansörle taşıma yapmanın çok büyük avantajları vardır. Örneğin, eşyalarınızın 9. kattan alınıp yine 12. kata taşınacağını düşünecek olursak, ne bu yükü taşımaya eleman dayanır ne de maliyeti düşündüğünüz gibi olur. Bu işin sadece başlangıç kısmı.

İlkel yollarla taşınacak olsa dahi eşyalarınızın başına her türlü sıkıntı gelme ihtimali de bir o kadar yüksektir. Elemanların yorgun düşüp eşyalarınızın düşme ihtimali, eşyalarınızı taşıyacak olan ekibin yaralanması gibi her türlü olumsuzluklarla karşı karşıya kalınabilir.

Lakin asansörlü olarak taşınacak olursanız, aynı işi neredeyse yarı yarıya farkla yaptırabilir, hem zamandan hem de maliyetten kurtulmuş olursunuz. Asansörlü nakliyat için aranılan tek şart eşyaların geçebileceği büyüklükte bir pencere ya da balkon kapısının olmasıdır. Bir de yük asansörünün kurulacağı zeminin uygun olması.

Bu şartların haricinde bizler evden eve nakliye firması olarak Ege Koç Taşımacılık taşımacılık konusunda en zor şartlarda dahi asansörümüzü kurabilmekteyiz. Gelin siz de firmamızla tanışarak daha az maliyetle daha güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşının.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Hemen Ulaşın!