7/24 Kesintisiz Hizmet

81 İlde Hizmetinizdeyiz

Uzman Kadromuz Hizmetinizde

Evden Eve Nakliyat

Firmamız kurulduğu günden günümüze gelmiş olan eşsiz deneyim ile eşyalarınızın yeni yerlerine nakliyesi gerçekleştirmektedir.

Ofis Ve Büro Nakliyatı

Ofis taşımacılığı iki yönden daha fazla dikkat ve kalite gerektirmektedir. İlk olarak iş malzemelerinin hasar görmeden nakliye edilmesi; ikinci olarak iş akışının aksamaması için bu nakliyenin mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmesi.

Ambalaj Ve Depolama

Eşyalarınızın kutulanması işlemini bize bırakın. Sizlerin yapması gereken sadece evinizde bulunan özel eşyalarınızı yanınıza almanız yeterli. Geri kalan eşyaların kutulanması, ambalajlanması firmamız tarafından sağlanmakadır.

Şehirler Arası Nakliyat

Ege Koç Taşımacılık müşterilerini güvenini boşa çıkarmadan yıllardır tüm Türkiye’de şehirlerarası taşıma hizmetini sürdürmektedir. Şehirlerarası taşımacılıkta titizlikle çalışan ekibimiz sayesinde firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

Firma bünyesinde olan Asansörlü Nakliyat araçları uzman eksperlerin kontrolü sonucu taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. Evden eve asansörlü nakliyat araçları ile hizmet vermekteyiz.

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti Eşyalarınızın sayısı, kaplayacağı alan ve gereksinim duyulacak Nakliyat Aracı açısından önem arz etmektedir. İlgili ekspertiz arkadaşımızın ön incelemesinden sonra Ekspertiz Hizmeti doğrultusunda plan belirlenir ve sizlere daha sağlıklı fiyat verilir. Dilerseniz gerekli sözleşmeler de yapılır.

 

 

 

İLETİŞİM FORMU

 

BİZE ULAŞIN

Adres:
Devlet Sahil Yolu Cad. Ortahisar/Trabzon

Cep Telefonu:
+90 532 426 95 78
+90 462 326 17 37

+90 462 322 55 61

E-posta:
info@egekocnakliyat.com

 

× Hemen Ulaşın!